Muut
494457

ASKAR, 2 st, sannolikt Frankrike, 1800-tal.

Runda med lock. På utsidan bataljscener med Napoleon, invädigt erotiska figurscener. Diameter ca 8,5 cm.

Slitage, repor och märken. Flertalet nagg.

Lähtöhinta
1 500 SEK