TAKLAMPA, "Plafo", Uno och Östen Kristiansson, Luxus, Vittsjö, 1900-talets andra hälft. Höjd 14 cm.

Ek. Kupa i vit plast. Diameter 75 cm.

Slitage samt kupa med smärre repor. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
2 000 SEK