Hendrick van der Burgh

(Holland, 1769-1858)
Hendrick van der Burgh
(Holland, 1769-1858)

HENDRICK VAN DER BURGH, olja på pannå, signerad.

Gårdsplan med lekande barn och hund. 38 x 30 cm.

Någon repa.

Lähtöhinta
8 000 SEK