Josef Theodor Hansen

(Tanska, 1848-1912)
Josef Theodor Hansen
(Tanska, 1848-1912)

JOSEF THEODOR HANSEN, olja på duk, signerad Rothenburg och daterad 1911.

"Kapellenplatz, Meistertrunk". 37 x 27 cm.

Någon repa.

Lähtöhinta
4 000 SEK