Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:

HANDVÄSKA samt SKÄRP. Salvatore Ferragamo

Väska i svart skinn med guldfärgad länk. Märkt "SALVATORE FERRAGAMO, made in Italy" samt numrerad. Monogrammärkt. Ca 24 x 14 cm. Skärp i svart skinn med guldfärgad monogram spänne märkt "SALVATORE FERRAGAMO made in Italy". Längd ca 98 cm.

Obetydlig slitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK