Larry Rivers

(Yhdysvallat, 1923-2002)
Larry Rivers
(Yhdysvallat, 1923-2002)

LARRY RIVERS, färglitografi, signerad, daterad -76 och numrerad 66/100.

Motiv med geoparder. Bildmått 76 x 108 cm.

Sedvanligt ytslitage. Något bristfällig montering. Ej examinerad ur ram.

Lähtöhinta
7 000 SEK
Kuvan käyttöoikeudet