497298

VÄGGSKULPTURER, 2 st, troligen Sydeuropa, 1800-tal.

Kvinnliga helgon. Bemålat trä. Höjd ca 40 cm.

Slitage. Färgbortfall. Avskavda delar. Maskstungna.

Lähtöhinta
2 000 SEK