497423

SKRIN, ek, 17/1800-tal.

SKRIN, ek, 17/1800-tal.

Rekatangulär form. Två dörrar med bakomliggande lådinredning. Ornamenterade beslag i gjutjärn. Längd 39, bredd 28, höjd 31.

Slitage, skador. Renoverat och kompletterat.

Lähtöhinta
2 000 SEK