Fransk skola 1700-tal

Fransk skola 1700-tal

OKÄND KONSTNÄR, olja på duk, Fransk skola, 1700-tal. Signerad G. Vigman

Kvinna med hund. Ca 63x51 cm.

Dubblerad duk. Pigment bortfall, beskuren.

Lähtöhinta
10 000 SEK