498220

TENNSERVIS, 26 delar, Rune Tennesmed, Kalmar, 1970-tal.

8 tallrikar diameter 28 cm, 8 vinglas, 8 glas, 2 bägare, höjd 14,5, 11 resp 5cm.

Slitage. Bucklor.

Lähtöhinta
1 500 SEK