498476

TRATTGRAMMOFON, "APC Berlin", 1900-talets första hälft.

Ek, tratt i plåt. Höjd ca 65 cm

Bruksslitage. Märken och repor. Torrsprickor. Bristningar på tratten. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
2 000 SEK