Sven Leonard Rydholm

(Ruotsi, 1821-1885)
Sven Leonard Rydholm
(Ruotsi, 1821-1885)

SVEN LEONARD RYDHOLM, olja på duk, uppfodrad, ristad signatur och daterad 1870.

Interiör med Hertig Carl IX. 18 x 21 cm.

Några mindre färgbortfall.

Lähtöhinta
3 000 SEK