BOKSKÅP, senempire, 1800-talets mitt.

Mahogny. Dörrpar med spegelglas, bakomliggande hyllplan. Skuren dekor. Underdel med dörrpar och bakomliggande lådor och hyllplan. Bredd 116. Djup 51. Höjd 238 cm. Nyckel finns.

Repor och märken. Smärre fanerskador. Något fläckade spegelglas.

Lähtöhinta
8 000 SEK