Frithjof Smith-Hald

(Norja, 1846-1903)
Frithjof Smith-Hald
(Norja, 1846-1903)

FRITHJOF SMITH-HALD. Olja på duk. Signerad Smith-Hald och daterad 1899.

Vinterlandskap. ca 101 x 157.

Ytsmuts.

Lähtöhinta
25 000 SEK