Francis De Lassus Saint-Genies

(Ranska, Syntymävuosi 1925)
(Ranska, Syntymävuosi 1925)

FRANCIS DE LASSUS SAINT-GENIES, färglitografi, signerad och numrerad 51/200.

Omslingrat par. 48 x 67 cm.

Ej examinerad ur ram. Något gulnat blad.

Lähtöhinta
1 500 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet