Inge Schiöler

(Ruotsi, 1908-1971)
Inge Schiöler
(Ruotsi, 1908-1971)

INGE SCHIÖLER, seriegrafi. Signerad och numrerad 90/200. Utförd 1970.

"Buske i vintersol". 28 x 26 cm.

Ej examinerad ur ram.

Lähtöhinta
2 000 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet