502392

PARFYMFLASKA, Heinrich Hoffman, Tjeckien, 1900-talets första hälft.

Glas. Dekor av Kvinna och svan. Höjd ca 10,5 cm.

Smärre slitage, enstaka nagg/märken. Ytliga repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK