LJUSSTAKAR, ett par, pläter, empirestil, 1900-talets början.

Nedåt avsmalnande, på rund fot. Höjd ca 21 cm.

Slitage, repor och märken. Mindre bucklor. Något sneda, särskilt den ena.

Lähtöhinta
1 500 SEK