503482

BORDSDEKORATIONER, ett par, sent 1800-tal.

Med blomsterdekor i blandade material. Under avtagbar glaskupa på bemålad träsockel. Höjd ca 39 cm.

Slitage. Skador och bortfall. Några mindre nagg. Märken efter skadedjur.

Lähtöhinta
2 000 SEK