Muut
503727

LÅDA, plåt, 1900-tal.

LÅDA, plåt, 1900-tal.

Rödmålad låda för utomhusbruk. Dörr med ett bakomliggande hyllplan i trä. Bredd 55, djup 55 och höjd ca 57 cm.

Skador. Hål. Lagningar. Bristningar. Slitage. Senare hyllplan. Hål i botten. Renoverad. Rost.

Lähtöhinta
1 500 SEK