Muut
504083

ELDHUND, gjutjärn, "Räven", Olle Hermansson, Husqvarna, 1900-talets andra hälft.

Delvis genombruten dekor. Längd ca 44 cm.

Sedvanligt ytslitage, möjligen delvis senare lackering.

Lähtöhinta
2 000 SEK