Clarence Roe

(Yhdistynyt kuningaskunta, 1850-1909)
Clarence Roe

CLARENCE ROE, olja på duk, signerad.

Vattenfall. "Jorc cascade, County Wicklow". 76 x 64 cm.

Mindre ytsmuts/oxiderad fernissa. Mindre krackeleringar.

Lähtöhinta
3 000 SEK