Kellot
508055

BORDSUR, metall, Frankrike, 1900-/2000-tal, otydligt signerad.

Bronserad metall. Kvinna med pendelur i hand. Höjd ca 35 cm.

Ej funktionstestad. Några repor och märken. Ytskikt med slitage. Lagning.

Lähtöhinta
1 500 SEK
Luo tili Bukowskilla
  • Aloita myyminen ja ostaminen
  • Tallenna suosikkiesineitä
  • Tallenna hakuja
Onko sinulla jo asiakastili?