Muut
509192

BORDSSURTOUT, vitmetall och glas, 1900-talets andra hälft.

Bricka med rik dekor och mittståndare med grepe. 3 flaskor med propp. Höjd 38 cm.

Bruksslitage, anlöpningar. Nagg samt ett avslag.

Lähtöhinta
1 500 SEK