510334

BORDSUR, art déco, signerat Limousin, 1900-talets andra kvartal.

Sten samt metall. Krönande rovfågel. Urtavla med arabiska siffror. Längd 46, höjd 37 cm.

Ytslitage, nagg, ej funktionstestad. Nyckel saknas. Avaimet puuttuvat.

Lähtöhinta
4 000 SEK