BLOMSKÅLAR, ett par, nysilver, C.G. Hallberg, 1900-tal.

Runda, dekor av girlanger med rosetter. Diam ca 14,5, höjd ca 6 cm.

Slitage. Anlupen.

Lähtöhinta
1 500 SEK