SOLGLASÖGON, "Fire on Eyes", Swatch, 1990-tal.

Bågar i guldfärgad plast. Med dekor av ljus samt stjärnor. Märkta Swatch. I originalask. Ur Swatch höst/vinter kollektion 1991. Limiterad upplaga på 4999 exemplar.

Obetydligt slitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK