COCKTAILSET, 5 delar. Silverpläterat. 1900-talets andra hälft.

Shaker höjd 23 cm. Ishink 23,5 cm. Bricka diameter 30 cm. Två cocktailglas i glas medföljer.

Glas med obetydligt kantnagg. Bruksslitage. Bricka med repor och små missfärgningar.

Lähtöhinta
1 500 SEK
Luo tili Bukowskilla
  • Aloita myyminen ja ostaminen
  • Tallenna suosikkiesineitä
  • Tallenna hakuja
Onko sinulla jo asiakastili?