BERNARD QUENTIN, gouache, monogramsign.
Signerad i blyerts nedre vänstra hörnet. Påskrift a tergo: "Poème", Cannes juin 1947, Galerie Maeght, 13 Rue de Teheran, Paris VIII. Bildstorlek 23 x 32 cm.
Ej examinerad ur ram. Bristfällig montering. Gulnad.
Gallerie Maeght, Paris.