Kellot
513279

VÄCKARUR, Bulgari, ABB 37 WG, M 1284.

Rund, förgylld. Fällbart stöd á tergo. Diam 3,6 cm. Med originaletui och fodral samt ask. 13,5 x 13,5 cm. Garantibevis.

Smärre slitage. Ej funktionstestad.

Alkuperä - Provenienssi

Bo Berggrens urhandel AB, Stockholm.

Lähtöhinta
3 500 SEK