Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Japanese Prints & Works of Art – Winter edition F706
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
Layered Living E1282
Huutokauppa:
Statement Pieces – Lighting E1270
Huutokauppa:
Paavo Tynell "The elegance of light" E1280
Huutokauppa:
The Collector’s World – Part One E1312
Huutokauppa:
513297

SKÅL, tenn, Firma Svenskt Tenn, Stockholm, 1928.

Med hänklar. Diameter ca 16 cm.

Ytslitage. Fläckar. Repor. Missfärgning i skålen.

Lähtöhinta
1 500 SEK