Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:

Tuula Lehtinen

(Suomi, Syntymävuosi 1956)
Tuula Lehtinen
(Suomi, Syntymävuosi 1956)

TUULA LEHTINEN, blandteknik, signerad, daterad 2000 och numrerad 2/100.

Komposition med landskap. Bildstorlek 20 x 45 cm.

Ej examinerad ur ram.

Lähtöhinta
2 000 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet