Eva Lindqvist-Zetterberg

(Ruotsi, Syntymävuosi 1911)
Eva Lindqvist-Zetterberg
(Ruotsi, Syntymävuosi 1911)

EVA LINDQVIST-ZETTERBERG, olja på pannå, signerad och daterad -43.

Landskap med sten. Betitlad otydlig a tergo. 27x35.

Smärre slitage. Rispor.

Lähtöhinta
1 500 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet