514661

BORDSATTIRALJER, 11 st, 1900-talets andra hälft.

Fyra kuverttallrikar, "Silva", jakaranda. Ljusstake, grönmålad, Danmark. Temoskanna, rostfritt stål, Arne Magnusson, Stelton. Salt och pepparströare, teak. Ett par salladsbestick. Salladsskål, rostfritt stål, Danmark. Diameter 3,5-30 cm.

Bruksslitage, repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK