Carl Gustaf Frisell (Kula Frisell)

(Ruotsi, Syntymävuosi 1950)
(Ruotsi, Syntymävuosi 1950)

CARL GUSTAF FRISELL (Kula Frisell), skulptur, signerad, numrerad 9/15 och daterad -94.

Kompositmaterial på sockel av ek och mässing. Höjd 31 cm.

Obetydligt slitage.

Lähtöhinta
3 000 SEK
Kuvan käyttöoikeudet