Lackat trä, skuren dekor. Fyra stolar med genombruten ryggbricka samt mönstrad klädsel. Bord, diameter 114, höjd 73 cm. Tre iläggsskivor à 55 cm.
Bruksslitage, repor, senare klädsel.