516895

ARMBANDSUR, herr, stål, "pluton", Breitling, 1900-talets slut.

Quartz samt digital. Refnr: A51038. Svart urtavla med fluorescerande index. Svart läderarmband. Diameter 41,5 mm.

Bruksslitage, ej funktionstestad.

Lähtöhinta
6 000 SEK