Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:

FÖREMÅL, 10 st, nefrit/sten, Kina, 1900-tal.

Hängen, 5 st, dekorelement, figuriner, 2 st, plakett, samt sten/sigill. Skuren dekor i relief. Längd 5-13 cm.

Slitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK