SMYCKESKRIN, Kina 1900-tal

SMYCKESKRIN, Kina 1900-tal

Betsat trä med beslag i gulmetall. Genombruten dekor i sten. Tre lådor invändigt klädda med blått siden. Bredd 14, djup 11, höjd 18,5 cm.

Smärre slitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK