ERIK OLSON, akvarell, monogramsignerad och daterad -24
Rast i skörden. 13 x 10 cm.
Veck, mindre skada, ej examinerad ur ram.
A tergo dödsbostämpel efter konstnär Axel Olson gm Rolf Fredborg