OKÄND KONSTNÄR, 2 st, olja på duk, 1900-talets första hälft.

Okänt porträttpar, sign. o dat. 1891, cop. myll. Ca 69 x 54.

Proveniens: Ekolsunds slott.

Slitage, färgbortfall.

Lähtöhinta
4 000 SEK