BESTICK, 12 delar, pläter, Sheffield, England, omkring år 1900.

Skaft av pärlemor. 12 gafflar samt 12 knivar. Längd 16-20 cm. I etui.

Bruksslitage, anlupna, repor. Skaft med mindre skador. Etui med skador och lagningar.

Lähtöhinta
1 500 SEK