Ivan Ivarson

(Ruotsi, 1900-1939)
Ivan Ivarson
(Ruotsi, 1900-1939)

IVAN IVARSON, olja på duk. Signerad.

Modell med blommor. 65 x 55. A tergo intyg av Per Ivarson

Ytslitage. Krackeleringar. Färgbortfall, bland annat den blå fläcken i pannan. Färgresningar.

Lähtöhinta
60 000 SEK