520585

BREV, från Bruno Liljefors, 7 st, samt ett från Hjalmar Gullberg, 1800- och 1900-tal.

Brevens mått 21 -29 x 13,5 -22 cm.

Gulnade. Smärre fläckar och skador. Några veck.

Lähtöhinta
2 000 SEK