520654

ARMBANDSUR, Certina, New Art, guld på stål, 1900-talets andra hälft.

Guldfärgad urtavla. Datumvisning. Senare armband av brunt skinn. Diameter 33 mm.

Smärre repor. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
1 500 SEK