Kellot
520730

ARMBANDSUR, 2 st, stål och guld på stål, Movado, bla automatic, 1900-talets mitt.

Stål med svart urtavla, sekundvisare, senare armband av svart skinn. Diameter 28 mm. Guld på stål, automatic, ljus urtavla, senare armband av svart skinn. Diameter 32 mm.

Smärre slitage. Ej funktionstestade.

Lähtöhinta
1 500 SEK