Francesco Piranesi

(Italia, 1758-1810)
Francesco Piranesi
(Italia, 1758-1810)

FRANCESCO PIRANESI, efter, etsning, 1800-tal.

"Planche XVIII". Plåtstorlek 48 x 68.

Ej examinerad ur ram. Gulnad. Vågigt blad. Revor. Veck.

Lähtöhinta
2 000 SEK