Online-teemahuutokaupat
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Huutokauppa:
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Huutokauppa:
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Huutokauppa:
Classical Antiques F757
Huutokauppa:
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
A Token of Love E1285
Huutokauppa:
521291

FICKURSSTÄLL, sent 1700-/tidigt 1800-tal.

Skuret och bemålat trä. Växtdekor. Höjd 27,5 cm.

Slitage, mindre skador och färgbortfall. Smärre avslag. Spår av skadedjur. Senare bemålning.

Lähtöhinta
3 000 SEK