522025

ARMBANDSUR, sterlingsilver, Bijou, 1900-talets tredje kvartal.

Silverfärgad urtavla. Armring i omlott. Urtavlans diameter ca 30 mm. Längd ca 16 cm.

Ej funktionstestad. Smärre slitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK