522123

ARMBANDSUR, herr, Patek Philippe, ref 3566, manuell, 18k vitguld, 1970-tal. Vikt 83g.

Bark finish på band och urtavla, metallicblå urtavla, cushion-formad boett, ca29 x 29mm. Integrerat band, lås med calatravakorset, signerat Patek Philippe, längd ca18cm.

Slitage. Senare krona. Ej funktionstestad. Lås något trögt. Smärre

Lähtöhinta
32 000 SEK